0 0 עברית
Visut

הדרכות למטפלים

המרכז לויסות רגשי שם לו למטרה למצוא דרך נגישה ויצירתית לעולם הילד וההורה, אנו במרכז עושים את המיטב על מנת לפתח דרך נגישה לעולם הטיפולי. כחלק מעבודתנו במרכז מצאנו לנכון לשתף בידע הרב שנצבר לאורך השנים עם אנשי מקצוע נוספים ולשם כך נפתחים סדנאות, ימי עיון וכן הדרכות .ההדרכות נתנות באופן פרטי או קבוצתי לפי בחירת הלקוח ועוסקות תחומים הבאים :

ויסות רגשי כמודל גמיש לעבודה עם הורים וילדים – הדרכה לקבוצות עד 6 אנשים: בהדרכה זו אני מלמדת את המודל הגמיש לויסות רגשי שפותח בשיתוף עם ד”ר יעל שרון בצורה מעמיקה כולל תיאוריה, הדגמות של
מפגשים והדרכת הורים.

פחדים של ילדים – עבודה מול הורים וילדים: בהדרכה זו אני עוסקת בעבודה מול חרדות ופחדים של ילדים , כיצד אנו מזהים מה גורם לפחד, מה משמר את הפחד, מי הם השותפים לעבודה מול הפחד וכן כיצד לעבוד שלב אחר שלב עם ילד שסובל מפחדים / חרדות.

מיומנויות חברתיות – מיומנויות חברתיות עבודה פרטנית או קבוצתית – כיצד ניתן לשלב את השניים יחדיו: בהדרכה זו אנו לומדים להבחין בין סוגים שונים של קשיים שיכולים לגרום לקושי במיומנויות חברתיות ובודקים היכן אצל המטופל שלנו נמצא הקושי, לאחר מכן אני מציגה את הכלים לעבודה עם הילד והוריו.

הדרכת הורים  – הדרכת הורים לילדים עם קשיי ויסות: בהדרכה זו אני מציגה גישה אמפטית ומכילה לעבודה עם הורים מול קשיי ילדיהם, ההדרכה נתנת על בסיס מקרים מהקלינקה של המודרכים.

הדרכת לאנשי מקצוע שמעוניינים לקבל הדרכות אישיות או קבוצתיות על העבודה שלהם בקלינקה: הדרכות כלליות למי שעוברים הכשרה בטיפול CBT או למי שמעוניינים לשלב את העבודה ההתנהגותית קוגנטיבית בעולם הטיפולי .

שלי זאנטקרן  | Shelly Zantkeren